Instagram Gizli Profilleri Görüntüleme

ınstagram gizli profile bakma

BLOG

Sektörden son haberler ve bilgilendiren içerikler

Instagram Gizli Profilleri Görüntüleme

Instagram Gizli Profilleri Görüntüleme

En popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram için hazılamış olduğumuz Instagram Gizli Profilleri Görüntüleme konulu içeriğimiz sayesinde en çok merak edilen gizli hesaplara bakma konusuna açıklık getireceğiz. Doğru bilginin kaynağı Bilgi Via olarak siz ziyaretçilerimize değer katacak diğer içeriklerimize de bakmanızı öneriyoruz.

Gizli profillere bakma uygulaması Postegro ile yüksek oranda dilediğiniz instagram gizli profil görme işlemini yapabilirsiniz. Postegro APK ücretsiz sürümünde günde 5 farklı hesaba bakma hakkınız bulunmakta. Postegro Premium APK satın almak isterseniz uygulamanın içerisinden cüzi miktar ödeyebilirsiniz. İnternet üzerinde Postegro Premium olarak paylaşılan uygulamalara inanmayınız, bunların büyük çoğunluğu çalışmamaktadır.

Postegro Nasıl İndirilir? Kullanılır?

  1. Öncelikle gizli profile bakma uygulaması Postegro’yı resmi sitesinden indiriniz. İndirme linkini aşağıya paylaştık, android cihazlarınıza indirebilir veya bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.
    https://postegro.com/ tıklayın ve resmi sitesine gidin.
  2. Uygulamayı indirdikten sonra “Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver” ayarını açın.
  3. Postegro Apk’yı telefonunuza tek tıklama ile kurun.
  4. Kurulum işlemi başarılı olduysa uygulamaya hesabınız ile giriş yapın, tavsiyemiz yeni bir hesap oluşturun. Hesabınızda en az 50 takipçi olmalı bu detayı da unutmayın. Takipçi sayınızı nasıl yükseltebileceğinizi yazımızın sonunda anlattık.
  5. Artık dilediğiniz instagram hesabına ve hikayesine bakabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken günde 5 hakkınız olduğunu unutmayın.

 

Yukarıda paylaşmış olduğumuz uygulama ile hiçbir alakamız yoktur, biz uygulamayı kullanırken asıl hesabımızdan giriş yapmadık. Hesabıma bir şey olur mu endişesi yaşamak istemiyorsanız Postegro uygulamasında kullanacağınız yeni bir hesap oluşturmanız. Gizli profillere bakmak için takipçi sayınız en az 50 olmalı, eğer takipçiniz yeterli düzeyde değilse MedyaBoost.com sitesine girerek deneme takipçi satın alabilirsiniz. Canlı Destek ekibine Bilgi Via tavsiyesi ile deneme instagram takipçisi almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Kendi hesaplarınızla popüler instagram sayfalarının çekilişlerine katılmak istiyorsanız Dijital Medya Ajansı olan Medya Boost ekibiyle iletişime geçin.

Instagram gizli hesap görme uygulaması hakkında aklınıza takılanları yorum aracılığıyla bize sormaktan çekinmeyin. Elimizden geldiğince size destek olacağız.

04.09.2020 01:37
instagram beğeni satın al

Instagram Beğeni Satın Al

Instagram'da kullanabileceğiniz Türk, Yabancı ve Oto uygun fiyatlı instagram beğeni satın almanız için gerekli olan tüm beğeni servislerimiz aktiftir.


instagram beğeni satın al

Instagram Takipçi Satın Al

Türk Takipçi Hizmetleri. Türk takipçi satın al Instagram ucuz takipçi paketlerimizden biri olan Çekilişle ve normal Türk Takipçi paketleri.


WhatsApp

0850 307 1841